یک سیستم مدیریت انبار کارامد به شما کمک می کند موجودی داخل تشکیلات و یا انبارهای خارجی خود را ردیابی نمایید. یک سیستم مدیریت انبار به شما کمک می کند که ازفرآیند مدیریت موجودی تا ارسال کالا و دریافت رسید را به خوبی  مدیریت نموده و زمینه صرفه جویی میلیون ها تومان در ماه را ایجاد می نماید.

برخی از مشکلات فرآیند انبارداری دستی به صورت زیر است:

دسترسی به اطلاعات در فرایند کند دستی ممکن است ساعت ها و هفته ها به طول انجامد.
اطلاعات 100% دقیق نیستند.
گاهی اشتباه در محصولات ارسالی و یا مشخصات دریافت کننده پیش می آید.
فاکتور ها معمولا روز ها بعد از ارسال آماده هستند.
و کالا ها قابل پیگیری نخواهند بود

حال چگونه می توان به بهترین روش این مشکلات را بر طرف نمود:

یک سیستم مدیریت انبار قوی به سازمان ها کمک می کند که به صورت کارآمدتر عملیات انبارداری را به انجام برسانند. این امر می تواند به سادگی تسهیل فرآیندهای انبارداری مانند ارسال و دریافت  باشد و یا به پیچیدگی یافتن مکان برای انبار اقلام با توجه به تاریخ، میزان استفاده و یا قیمت باشد.
نرم افزار سیستم مدیریت انبار (WMS) می تواند متناسب با روالها و نیازهای خاص یک سازمان سفارشی سازی شود. ما به این نتیجه رسیده ایم که هر چند ممکن است کسب و کارها از بیرون بسیار به هم شبیه باشند، اما معمولا عملیات و زاویه دید خاصی دارند که یک بسته نرم افزاری واقعی آن را در نظر دارد. با ادغام سیستم مدیریت انبار با یک شبکه بی سیم ، کامپیوترهای بیسیم، تکنولوژی بارکد و... شما می توانید کسب و کار خود را به کارمندان سیار بسپارید و در نتیجه بهره وری را بالا برده و سرعت و کیفیت سرویس به مشتریان را افزایش دهید.

مزیت معماری سیستم:

این نرم افزار کاملا تحت وب بوده و بنابراین در صورت ارائه دسترسی از طریق اینترنت در هر نقطه از جهان و هر ساعت از شبانه روز افرادی که دارای دسترسی لازم باشند می توانند به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. علاوه بر این امکان مشاهده گزارشات و کار با سیستم را با هر وسیله مانند تلفن های همراه پیشرفته، تبلت ها و انواع رایانه های شخصی فراهم می نماید.

ویژگی ها و فواید:

ظاهر کاربر پسند
پشتیبانی از فرآیند انبار گردانی
گزارشات متنوع و همچنین امکان طراحی گزارش های جدید به صورت پویا
امکان اتصال دستگاه های بارکدخوان به سیستم
امکان ویژه اتصال به سایر سیستم های نرم افزاری از جمله حسابداری
دسترسی آنلاین به گزارشات و موجودی انبار
عدم نیاز به نصب نرم افزار بر روی کامپیوترهای استفاده کننده
آموزش رایگان
هشدار در صورت کم شدن موجودی انبار

گسترش هرچه بیشتر کارایی سیستم:

پیوستن با ابزار گزارش ساز پویا آدریان امکان تولید گزارشات متنوع و نمودارهای گوناگون را فراهم می آورد. جهت اطلاع بیشتر از امکانات این ابزار به "بسته گزارش ساز پویا تحت وب" مراجعه فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.