مدیریت صحیح پروژه به عامل بسیار مهمی در تعیین موفقیت سازمان های پروژه محور تبدیل شده است. هنگامی که بحث از رویارویی با بحران اقتصادی و یا ایجاد گردش های مالی بزرگ باشد، مدیریت پروژه نقش محوری در رشد یک شرکت ایفا کرده و نیاز به کنترل دقیق پروژه ملموس تر است.

اگر شما یک پروژه کوچک را مدیریت می کنید یا در سطح پروژه بین المللی فعالیت می کنید، سیستم مدیریت پروژه آدریان امکانات نرم افزاری مناسبی برای کنترل بهتر در اختیار شما قرار می دهد. ابزارهای مدیریتی پروژه آدریان به شما کمک می کند بر روی بخش های کار کاملا مسلط باشید و در کوتاهترین زمان تمام اطلاعاتی که نیاز دارید با یک اشاره در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
این نرم افزار کاملا تحت وب بوده و امکان مشاهده گزارشات و کار با سیستم را با هر وسیله مانند تلفن های همراه پیشرفته، تبلت ها و انواع رایانه های شخصی فراهم می نماید.ویژگی هایی که سیستم مدیریت پروژه آدریان را متمایز می نماید:

امکان تعریف ساختار شکست کار در سطوح نامحدود
نگهداری نسخه های مختلف زمانبندی پروژه
قابلیت انتقال برنامه زمانبندی پروژه از MSP به سیستم آدریان و برعکس آن به سادگی
ثبت پیشرفت ها از دید پیمانکار، ناظر و کارفرما
تبدیل گزارش پیشرفت پیمانکار به صورت وضعیت و گردش کار آن جهت طی مراحل تایید
اطلاع رسانی ارائه یا تایید صورت وضعیت به پیمانکار، ناظر و کارفرما
امکان ثبت نظر کارفرما وناظر بر روی پیشرفت ها و صورت وضعیت ها
امکان ارسال پیام های تعریف شده در قالب پست الکترونیک و پیامک بر روی تلفن همراه
ارائه گزارشاتی بر اساس عملیات ها و درصد پیشرفت آنها
ارائه گزارش دسته بندی شده بر اساس پروژه ها و عملیات و جلو بودن یا تاخیر نسبت به زمانبندی

همچنین پیوستن سیستم مدیریت پروژه با سایر ماژولهای نرم افزاری شرکت آدریان سامانه نوین امکان تقویت هرچه بیشتر این ابزار را فراهم می نمایند.

پیوستن با سیستم مدیریت اسناد آدریان امکان نگهداری پوشه هایی از مدارک و گالری تصاویر پروژه ها را فراهم می آورد. این اسناد می توانند به یک پروژه یا فعالیت مشخص نسبت داده شوند و تابع دسترسی های تعریف شده برای پروژه ها باشند. جهت اطلاع بیشتر از امکانات این ماژول به "سیستم مدیریت اسناد آدریان" مراجعه فرمایید.

پیوستن با سیستم مدیریت انبار آدریان امکان نگهداری اطلاعات تدارکات و مدیریت لاجستیک پروژه ها را فراهم می آورد. با در نظر گرفتن پروژه ها وفعالیت ها به عنوان محل مصرف می توان گزارشات کنترلی بسیار مفیدی از منابع به کار رفته در پروژه ها استخراج نمود. جهت اطلاع بیشتر از امکانات این ماژول به "سیستم مدیریت انبار آدریان" مراجعه فرمایید.

پیوستن با ابزار گزارش ساز پویا آدریان امکان تولید گزارشات متنوع و نمودارهای گوناگون را فراهم می آورد. جهت اطلاع بیشتر از امکانات این ابزار به "بسته گزارش ساز پویا تحت وب" مراجعه فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.