یک سیستم مدیریت انبار کارامد به شما کمک می کند موجودی داخل تشکیلات و یا انبارهای خارجی خود را ردیابی نمایید. یک سیستم مدیریت انبار به شما کمک می کند که ازفرآیند مدیریت موجودی تا ارسال کالا و دریافت رسید را به خوبی  مدیریت نموده و زمینه صرفه جویی میلیون ها تومان در ماه را ایجاد می نماید.

برخی از مشکلات فرآیند انبارداری دستی به صورت زیر است:

دسترسی به اطلاعات در فرایند کند دستی ممکن است ساعت ها و هفته ها به طول انجامد.
اطلاعات 100% دقیق نیستند.
گاهی اشتباه در محصولات ارسالی و یا مشخصات دریافت کننده پیش می آید.
فاکتور ها معمولا روز ها بعد از ارسال آماده هستند.
و کالا ها قابل پیگیری نخواهند بود
 

حال چگونه می توان به بهترین روش این مشکلات را بر طرف نمود:

نرم افزار مدیریت انبار پارچه آدریان برای انبارهای پارچه به صورت تخصصی ایجاد شده و نیازمندیهای این کالای خاص در انبار را تحت پوشش دارد. این سیستم در حال حاضر در صنف پارچه مورد استفاده بوده و کاربران آن بر عملکرد صحیح و دقیق آن باور دارند.
نرم افزار سیستم مدیریت انبار (WMS) می تواند متناسب با روالها و نیازهای خاص یک سازمان سفارشی سازی شود. ما به این نتیجه رسیده ایم که هر چند ممکن است کسب و کارها از بیرون بسیار به هم شبیه باشند، اما معمولا عملیات و زاویه دید خاصی دارند که یک بسته نرم افزاری واقعی آن را در نظر دارد. با ادغام سیستم مدیریت انبار با یک شبکه بی سیم ، کامپیوترهای بیسیم، تکنولوژی بارکد و... شما می توانید کسب و کار خود را به کارمندان سیار بسپارید و در نتیجه بهره وری را بالا برده و سرعت و کیفیت سرویس به مشتریان را افزایش دهید.
 

مزیت تحت وب بودن سیستم:

 
این نرم افزار کاملا تحت وب بوده و بنابراین از طریق اینترنت در هر نقطه از جهان و هر ساعت از شبانه روز افرادی که دارای دسترسی لازم باشند می توانند به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. علاوه بر این امکان مشاهده گزارشات و کار با سیستم را با هر وسیله مانند تلفن های همراه پیشرفته، تبلت ها و انواع رایانه های شخصی بدون نیاز به نصب برنامه خاصی فراهم می نماید.
 

ویژگی ها و فواید:

ثبت حواله ورود، خروج و مرجوعی کالا
ثبت نامحدود کالیته، رنگ، عدل، طاقه
امکان ثبت فروش جزئی و کلی
گزارشات متنوع از اطلاعات
چاپ حواله انبار و کارت خروج کالا
گزارش تطبیقی با سیستم حسابداری
امکان تنظیم هشدار کم شدن موجودی کالا
محیط کاربرپسند و ساده
امکان کار با بارکد خوان
ارائه فیلم آموزشی برای امکانات سیستم
 
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .