شادباش سال نو

رونق عهد شبابست دگر بوستان را
میرسد مژده گل بلبل خوش الحان را
ای صبا گر به جوانان چمن بـاز رسی
خدمت ما برسان سرو گل ریحان را
نوروز تان پیروز ، سالی شاد و پر از کامیابی برای شما آرزومندیم.
نوروز 1397 شرکت آدریان سامانه نوین

نوشته شده در دوشنبه 06 فروردین 1397 توسط مدیر سایت
گزارش حضور شرکت آدریان سامانه نوین در نمایشگاه تهران هوشمند

شرکت آدریان سامانه نوین در این نمایشگاه به معرفی خدمات، محصولات و توانمندی های خود در توسعه راهکارهای شهر هوشمند پرداخت. در طی این همایش دو روزه تبادلات ارزشمند و مفیدی با مسئولین و مدیریت شهری و نیز شرکت های فعال در این زمینه شکل گرفت.

لازم میدانیم مقدم کلیه مهمانان عزیز و علی الخصوص حضرات آقایان فراهانی، فرجود، پور سید آقایی و باقرصاد را در غرفه این شرکت ارج نهاده و از دست اندرکاران و ترتیب دهندگان این همایش تقدیر نماییم.

نوشته شده در چهارشنبه 16 اسفند 1396 توسط مدیر سایت
بازدید از غرفه شرکت آدریان سامانه نوین در نمایشگاه تهران هوشمند

مفتخریم شما را به بازدید از غرفه شرکت آدریان سامانه نوین در نمایشگاه تهران هوشمند دعوت نماییم. پیشاپیش مقدم شما را در غرفه آدریان گرامی می‌داریم.
تاریخ برگزاری 13 و 14 اسفند‌ماه 1396 ساعت 9 الی 16
مکان مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد غرفه 21

نوشته شده در چهارشنبه 25 بهمن 1396 توسط مدیر سایت
صدور مجوز تردد کامیون ها در محدوده شهری تهران بزرگ

در راستای توسعه خدمات الکترونیک به شهرندان تهران از ابتدای مهرماه صدور مجوز تردد کامیون ها در محدوده شهری تهران بزرگ در سامانه مربوطه و به صورت الکترونیک قابل درخواست و دریافت می باشد.

این سامانه با همت معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران و توسط شرکت آدریان سامانه نوین تهیه و در اختیار رانندگان و دارندگان کامیون های بالای شش تن متقاضی ورود به محدوده شهری قرار گرفته است.

نوشته شده در دوشنبه 03 مهر 1396 توسط مدیر سایت
نشست کمیسون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه ای اتاق بازرگانی یران
مورخ دوشنبه ششم شهریور ماه نشست کمیسون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه ای اتاق بازرگانی یران با موضوع چگونگی حضوردر جوامع بین المللی با رویکرد نمایشگاه و پاویون با حضور نمایندگان شرکت آدریان سامانه نوین برگزار گردید. امیدواریم رهنمون ها و تجارب عرضه شده در این نشست راهگشای این شرکت در حضور موثرتر در عرضه ملی و بین المللی گردد.
نوشته شده در دوشنبه 06 شهریور 1396 توسط مدیر سایت
آغاز طرح ساماندهی موتورسیکلت های شهر تهران از ابتدای مرداد ماه

مدیر واحد صدور آرم شهرداری تهران از آغاز ثبت نام طرح ترافیک موتور سیکلت های شهر تهران از تولیدات شرکت آدریان خبر داد.

به گزارش ایسنا، مصطفی قنبر نژاد با اشاره به قانون مند شدن موتور سیکلت‌های تهران با بیان این مطلب افزود: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری موظف به ساماندهی تمامی موتور سیکلت ها و راکبان این کلانشهر شهر شد.

وی ادامه داد: از اول مرداد ماه تمامی راکبان موتور سیکلت هایی که قصد ورود به محدوده طرح ترافیک شهر تهران را دارند باید با مراجعه به سایت مربوطه نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

مدیر واحد صدور آرم شهرداری تهران با تاکید بر اینکه موتور سواران قبل از ورود به سایت باید عوارض سالانه شهری خود را پرداخت کرده باشند؛ بیان کرد: راکبان بعد از این مرحله باید با تعیین نام کاربری جهت ثبت مشخصات موتور سیکلت خود در سامانه طرح ترافیک اقدام کرده و بعد از طی مراحل ثبت نام کد پیگیری خود را از سایت دریافت کنند.

وی با بیان اینکه در فاز نخست ثبت نام طرح ترافیک به دنبال جمع آوری اطلاعات موتور سیکلت هایی که وارد محدوده مرکزی تهران می شود، هستیم یادآور شد: راکبان موتور سیکلت ها تا 15 مرداد ماه مهلت برای ثبت نام دارند.

نوشته شده در دوشنبه 02 مرداد 1396 توسط مدیر سایت
بهره برداری رسمی از سامانه کنترل فروش میادین میوه و تره بار تهران
سامانه مکانیزه کنترل فروش میادین میوه و تره بار شهر تهران با همت سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران و توسط شرکت آدریان سامانه نوین به بهره برداری رسید. این سامانه قادر است به صورت برخط اطلاعات فروش را دریافت و تجمیع نماید. چنین اطلاعاتی نقش اساسی در تنظیم بازار که رسالت اصلی سازمان میادین میوه و تره بار می باشد ایفا خواهد نمود.
نوشته شده در دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 توسط مدیر سایت
تبریک نوروز 1396

شرکت آدریان سامانه نوین فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار به ویژه دوستان و همراهان این مجموعه شادباش می گوید.

نوشته شده در سه شنبه 01 فروردین 1396 توسط مدیر سایت
راه اندازی سامانه یکپارچه مدیریت خدمات سازمان ورزش شهرداری تهران
در راستای بهبود کیفی و گسترش خدمات به شهرندان عزیز تهرانی به زودی در تمامی مجموعه های ورزشی شهر تهران سامانه یکپارچه مدیریت خدمات سازمان ورزش شهرداری تهران راه اندازی شده و کلیه خدمات این مجموعه های ورزشی مشتمل بر ثبت نام دوره های آموزشی، خرید بلیط استخرها و اجاره سالن و امکانات مجموعه ها در این سامانه تجمیع و با وحدت رویه و سهولت دوچندان عرضه خواهد شد. اولین مجموعه در ابتدای اسفند ماه 1395 به بهره برداری رسیده و با عنایت به توفیق در این مجموعه به زودی تمامی مجموعه ها تجهیز و سامانه یکپارچه تولید شده توسط آدریان در این مجموعه ها راه اندازی خواهند گردید.
نوشته شده در چهارشنبه 11 اسفند 1395 توسط مدیر سایت
بهره برداری از نسخه جدید سامانه صدور مجوز تردد در محدوده طرح ترافیک

دوره جدید صدور مجوز طرح ترافیک سالیانه از 18 آذر ماه در سامانه جدید آغاز گردید. شایان ذکر است، این سامانه که از تولید شرکت آدریان بوده و با هدف بهبود خدمات توسط اداره صدور مجوز طرح ترافیک در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران راه اندازی گردیده است، دارای نقاط برجسته ذیل می باشد.

استفاده از حساب شهروندی شهرداری تهران جهت مدیریت یکپارچه کاربران با سایر خدمات شهری
راستی آزمایی اطلاعات متقاضیان بر اساس منابع سایر سازمان ها
کنترل صحت اطلاعات خودرویی و راهنمایی مناسب کاربران جهت رفع نقص
شفافیت مراحل صدور مجوز ارائه امکانات جدید مانند تغییر تقویم، پس دادن مجوز و استرداد وجوه
نوشته شده در شنبه 20 آذر 1395 توسط مدیر سایت
رونمایی از نسخه جدید وب سایت آدریان

جهت حفظ تنوع و جذابیت بصری وب سایت شرکت آدریان سامانه نوین نسخه جدید وب سایت رونمایی گردیده و امیدواریم نظرات عزیزان و مخطبان را تامین نماید.

نوشته شده در پنجشنبه 01 مهر 1395 توسط مدیر سایت
برگزاری نشست با شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه حفاری

این نشست از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف هم اندیشی در خصوص مشکلات حوزه صنعت حفاری کشور با موضوعات "حمایت های احتمالی مورد نیاز شرکت ها"، "برنامه های جامع ملی قابل اجرا در این حوزه"، "تهدید ها، فرصت ها، نقاط قوت و ضعف در سطح ملی"، "مزیت رقابتی تولید کنندگان داخلی" و سایر موضوعات مرتبط با معضلات احتمالی مسیر توسعه این صنعت در کشور، برگزار گردید.

این جلسه با ریاست دکتر غلامحسین رحیمی عضو هیات عامل و معاون نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی تشکیل و با گفتگوی مدعوین و نمایندگان محترم صندوق ادامه یافت. این شرکت نیز ضمن حضور در نشست، گام هایی این چنین در راستای خودکفایی و حمایت از تولید کنندگان داخلی را ارج می نهد.

نوشته شده در سه شنبه 09 شهریور 1395 توسط مدیر سایت
آغاز عرضه رسمی میوه دستچین در میادین میوه و تره بار تهران

به دستور مدیرعامل محترم سازمان میادین میوه و تره بار شهر از این پس میوه و سبزیجات غیر برگی در میادین میوه و تره بار شهر تهران به صورت دستچین در اختیار شهروندان خواهد بود. شرکت آدریان سامانه نوین با برقراری زیر ساخت های لازم و حمایت فنی در راستای تغییر ساختار نرخنامه ها و اطلاع رسانی موضوع در سامانه هماهنگ نمایشگرهای مستقر در میادین و بازارهای تهران در خصوص بهبود خدمات رسانی به شهروندان انجام وظیفه نموده است.

نوشته شده در چهارشنبه 23 تیر 1395 توسط مدیر سایت
فروش نوع سوم مجوز تردد در محدوده طرح ترافیک تهران با قیمت 18 هزار تومان

در سالهای اخیر جهت کاهش هزینه شهروندان که تنها بخشی از ساعت طرح ترافیک را در محدوده طرح تردد می نمایند نوع دوم طرح روزانه برای تردد از ساعت 10 صبح به بعد عرضه گردیده است. با تلاش همکاران ما در آدریان سامانه نوین از ابتدای سال 96 نوع سوم طرح ترافیک جهت تردد شهروندان پس از ساعت 14 تا پایان ساعت طرح در دسترس شهروندان خواهد بود. بنا بر تصویب شورای شهر مبلغ عوارض این نوع مجور 15 هزار تومان به علاوه 3 هزار تومان بابت عوارض توسعه حمل و نقل ریلی می باشد.

تعرفه ی مجوزهای طرح ترافیک روزانه و هفتگی:

1- مجوز روزانه نوع 1 (مجوز ورود روزانه در تمام ساعات روز)

مبلغ واريزی جمعا 374400 ريال شامل مبلغ 312000ريال تعرفه مجوز روزانه ، مبلغ 62400 ريال بابت 20 درصد عوارض توسعه حمل ونقل ريلي مصوبه شوراي اسلامي شهر تهران.

2- مجوز روزانه نوع 2 (مجوز ورود روزانه پس از ساعت 10 صبح)

مبلغ واريزی جمعا 280800 ريال شامل مبلغ 234000 ريال تعرفه مجوز روزانه ، مبلغ 46800 ريال بابت 20 درصد عوارض توسعه حمل ونقل ريلي مصوبه شوراي اسلامي شهر تهران.

3- مجوز روزانه نوع 3 (مجوز ورود روزانه پس از ساعت 14 بعد از ظهر)

مبلغ واريزی جمعا 180000 ريال شامل مبلغ 150000 ريال تعرفه مجوز روزانه ، مبلغ 30000 ريال بابت 20 درصد عوارض توسعه حمل ونقل ريلي مصوبه شوراي اسلامي شهر تهران.

4- مجوز هفتگي (مجوز ورود در تمام ساعات روز)

1 - مبلغ واريزی جمعا 1200000ريال شامل مبلغ 1000000 ريال تعرفه مجوز هفتگي ، مبلغ 200000 ريال بابت 20 درصد عوارض توسعه حمل ونقل ريلي مصوبه شوراي اسلامي شهر تهران.

نوشته شده در جمعه 27 فروردین 1395 توسط مدیر سایت
امکان انتخاب روزهای تردد در مجوزهای طرح ترافیک

با تلاش آدریان و در پی تصمیمات واحد صدور آرم سازمان ترافیک در دوره آتی شهروندان تهرانی اعم از اشخاص حقیقی، حقوقی و سازمان ها می توانند با انتخاب روزهایی که مایلند در محدوده طرح ترافیک تردد نمایند، نسبت به پرداخت هدفمند و کاهش هزینه عوارض طرح ترافیک اقدام نمایند. با افزودن امکانات جدید و تحول در روال محاسبه عوارض در دوره آتی، محاسبات به صورت پلکانی و در سه سطح متقضیان 90 روز یا کمتر، 91 تا 190 روز و 191 تا 290 روز به انجام می رسند. مانند سال های گذشته 20 درصد تحت عنوان عوارض توسعه حمل و نقل ریلی صرف گسترش شبکه مترو پایتخت خواهد گردید.

نوشته شده در شنبه 03 بهمن 1394 توسط مدیر سایت
تقدیر از سامانه هوشمند اتاف در دومین جشنواره ارزیابی تأثیرات اجتماعی و فرهنگی

 

 

 

 

در خلال دومین جشنواره ارزیابی تأثیرات اجتماعی و فرهنگی با عنوان "اتاف؛ 7سال عملکرد و افق های آینده" که در روز چهارشنبه مورخ 20/08/1394 از ساعت 8 الی 13 در محل سالن آفتاب مجموعه فرهنگی ایوان شمس برگزار گردید از سامانه هوشمند اتاف این شرکت تقدیر به عمل آمد و به اهمیت نقش این سامانه تاکید گردید.

نوشته شده در دوشنبه 30 آذر 1394 توسط مدیر سایت
حضور شرکت آدریان سامانه نوین در اولین گردهمایی شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت

اولین گردهمایی شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت با حضور رئیس جمهوری، معاون علمی و فناوری، وزیر بهداشت، مدیران ارشد و فعالان شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت در سالن اجلاس سران برگزار گردید.

این همایش در پنج محور نقش حمایت های مالی در توسعه فناوری، اقتصاد دانش بنیان و الزامات جهانی و منطقه ای، جایگاه دانش بنیان، سیاست ها و قوانین و چالش و انتظارات برگزار شد.

اعضای هیئت علمی دانشگاههای علوم پزشکی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از گروههای هدف این همایش به شمار می روند.

همزمان با برپایی این همایش، نمایشگاهی با حضور شرکت های دانش بنیان برگزار شده که این شرکت ها در آن به عرضه محصولات خود پرداختند.

این همایش از سوی دفتر توسعه سلامت و فناوری وزارت بهداشت با همکاری معاونت علمی فناوری رئیس جمهوری برگزار گردید.

 
نوشته شده در شنبه 28 شهریور 1394 توسط مدیر سایت
اخذ عنوان دانش‌بنیان توسط شرکت آدریان سامانه نوین

با عنایت به همیت و تلاش شرکت آدریان سامانه نوین در بهبود و گسترش فعالیت خود و خدمت در عرصه فناوری با افتخار به استحضار می‌رساند، این شرکت نایل به اخذ عنوان دانش‌بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردیده‌است.

نوشته شده در یکشنبه 11 مرداد 1394 توسط مدیر سایت
سومین نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان و صنایع مرتبط

در سومین نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان و صنایع مرتبط  که در سالن رازی و در روزهای 1 الی 3 آذر ماه برگزار گردید، شرکت آدریان سامانه نوین ضمن حضوردر غرفه نمایشگاهی و ارائه محصولات متنوع خود به شرکت های حاضر، در نشست هایی با مدیران این صنعت به بحث پیرامون راهکارهای سیستمیک برای توسعه کاری و کاهش هزینه تولید پرداخت.

 ضمن تشکراز تمامی عزیزانی که با قبول زحمت از غرفه ما دیدن نمودند، امیدواریم همراهی مستمر شما راهگشای کارهای بزرگتر و توسعه دائمی خدمات ما باشد.

نوشته شده در سه شنبه 04 آذر 1393 توسط مدیر سایت
دعوت به بازدید از غرفه آدریان در سومین نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان و صنایع مرتبط

بدین وسیله از کلیه دوستان، مشتریان و همکاران شرکت آدریان سامانه نوین دعوت به عمل می آید، در سومین نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان و صنایع مرتبط بازدید فرمایند. در این نمایشگاه که در سالن رازی و در روزهای 1 الی 3 آذر ماه برقرار می باشد، دستاورد ها و محصولات شرکت آدریان برای صنایع معرفی می گردند.

به طور خاص در این نمایشگاه تلاش برعرضه نرم افزار مانیتورینگ صنعتی آدریان برای صنایع معدنی و اطلاع رسانی به شرکت های فعال در این صنعت می باشد.

نوشته شده در شنبه 17 آبان 1393 توسط مدیر سایت
اجرای سامانه نگهداری و تعمیرات پلهای شهر تهران

سامانه نگهداری و تعمیرات پل های شهر تهران، توسط شرکت های وابسته به معاونت فنی و عمران شهرداری تهران و با هدف بهبود روند رسیدگی به پلهای مهم کلانشهرتهران مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع به منظور ثبت کلیه اطلاعات مربوط به پل‎ها اعم از اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل کلیه ویژگی‌های فیزیکی)، تاریخچه و مستندات طراحی و ساخت پل (شامل مستندات فنی ساخت تا مراحل تعمیر، نگهداری)، زمان‌بندی و برنامه‎ریزی دوره‌های بازدید (مطابق استانداردها). به گونه‌ای که امکان ثبت و آرشیو کلیه مستندات مربوطه اعم از گزارشات، عکس‎ها و حتی نقشه‎های ساخت و تعمیر در این سامانه وجود داشته  و کلیه کاربران و مدیران در هر لحظه بتوانند از آخرین وضعیت هر یک از پل‎ها در سطح شهر تهران اطلاع حاصل نموده و در این رابطه به کلیه مستندات و گزارشات الحاقی دسترسی دارند. 

 

نوشته شده در شنبه 18 مرداد 1393 توسط مدیر سایت
ورود سامانه نظارت و بازرسی آدریان در حوزه امور مشترکین برق

بنابر توافقات به عمل آمده با شماری از شرکتهای توزیع برق مقرر گردید سامانه اتوماسیون امور مشترکین این شرکت ها بر روی بستر سامانه نظارت و بازرسی آدریان پیاده سازی و ارائه گردد.

از جمله کاربردهای اسن سامانه در امر مذکور می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قرائت مکانیزه و صدور آنی قبوض در محل
بازرسی کنترها و استفاده غیر مجاز
بازرسی صحت سنجی قرائت کنتورها
بازرسی صحت پخش قبوض
بازرسی صحت عملکرد کنترها
بازدید درخواست تامین برق
نوشته شده در یکشنبه 22 تیر 1393 توسط مدیر سایت
حضور آدریان در کنفرانس تصمیم سازی بهینه در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

در این کنفرانس که در مرکز بین المللی همایش های صدا و سیما در تاریخ 12 خرداد ماه برگزار گردید. شماری از افراد شاخص در فضای مدیریت، صنعت و آموزش کشور ضمن بیان دستاوردها و جایگاه ایران در موارد یاد شده و تجلیل از خدمات صنعتگران حاضر چشم انداز آتی و بازارهای  پیشرو را مورد واکاوی  قرارداده و نیازهای این حوزه را بر شمردند.

نوشته شده در شنبه 17 خرداد 1393 توسط مدیر سایت
راه اندازی وب سایت اختصاصی فاکتور جیبی
وب سایت فاکتور جیبی برای بهبود و سامان دهی خدمات به هزاران مشتری فاکتور جیبی راه اندازی شده و در آدرس www.factorjibi.ir قابل دسترسی می باشد.
این وب سایت از این پس وظیفه پاسخگویی به کاربران، اطلاع رسانی در باره تازه ها، آموزش ها و بسیاری موارد دیگر را برای افزایش کیفیت خدمات این نرم افزار به عهده دارد.
 
نوشته شده در شنبه 03 خرداد 1393 توسط مدیر سایت
"فاکتور جیبی، یک نرم افزار کاربردی برای همه" عنوان مقاله باشگاه خبرنگاران جوان...

با شگاه خبر نگاران جوان برای دومین بار ضمن معرفی نرم افزار فاکتور جیبی و بر شمردن آن از نرم افزارهای مفید فارسی امتیاز کامل خود را به این نرم افزارداده است.

مشاهده متن کامل به نقل ازخبرگزاری دریچه فناوری اطلاعات

مشاهده خبر پیشین این نشریه به نقل ازاورژانس IT باشگاه خبرنگاران

سایر مقالات در خصوص این نرم افزار

معرفـی، نقــد و بررسـی فاکتو جیبی در AppReview

نوشته شده در شنبه 23 فروردین 1393 توسط مدیر سایت
تبریک سال جدید و آرزوی سالی پر بار برای همه دوستان آدریان

 

 

آدریان سامانه نوین افزون بر شادباش سال نو، آرزوی بهروزی و کامیابی برای همه ایرانیان و به ویژه همراهان گرامی آدریان را دارد.

 

 

 

نوشته شده در چهارشنبه 28 اسفند 1392 توسط مدیر سایت
انتشار نسخه جدید فاکتور جیبی پلاس

در پی درخواست ها و حمایت های تمامی کاربران عزیز فاکتور جیبی پلاس امکانات جدیدی به این نرم افزار اضافه گردید.

 

  • امکان تغییر فاکتور نسخه چاپی برای کاربران فراهم شد. در این تسخه فایل الگو در دسترس قرار گرفته و می توانند به شکل مورد نظر آن را ویرایش نمایند.
  • اضافه شدن فیلد تخفیف و لحاظ نمودن آن در هنگام تسویه فاکتور
  • امکان انتخاب فاکتورهای قابل نمایش در لیست شامل همه فاکتورها، فاکتورهای فعال، فاکتورهای آرشیو
  • اضافه کردن نام شرکت به نسخه چاپی
  • برطرف کردن مشکل انطباق پرینت با نسخه جدید Cloud Print
نوشته شده در سه شنبه 13 اسفند 1392 توسط مدیر سایت
انتشار نسخه جدید فاکتور جیبی

در پی درخواست ها و حمایت های تمامی کاربران عزیز فاکتور جیبی، امکان تغییر فاکتور نسخه چاپی برای کاربران فراهم شد. در این تسخه فایل الگو در دسترس قرار گرفته و می توانند به شکل مورد نظر آن را ویرایش نمایند.

نوشته شده در سه شنبه 13 اسفند 1392 توسط مدیر سایت
آغاز اجرای پایلوت سامانه نمودارگیری از گل حفاری Mud Logging

پس از ماه ها تلاش و با سپاس ویژه از مدیریت و کارشناسان شرکت محترم ملی حفاری سامانه نمودارگیری از گل حفاری Mud Logging تکمیل و بر روی دکل حفاری به صورت سیستم موازی مورد بهره برداری قرارگرفته است.

 نمودارگیری از گل حفاری عبارت است از: آنالیزهای پیوستۀ همزمان با حفاری بر روی سیال حفاری و کنده های سازندهای حفاری شده ، نظارت همه جانبه بر عملیات حفاری و نیز انجام محاسبات فنی و تخصصی و تحلیل های سر چاهی است که نهایتاً اطلاعات بسیار با ارزشی را از وضعیت زیر سطحی لایه های زمین و نیز وضعیت عملیات حفاری بر روی دکل حفاری را به ارمغان دارد .

واحد ماد لاگينگ با استفاده از سنسورهاي سطحي كه در قسمتهاي مختلف دكل و مخازن نصب شده‏، تمامي پارامترهاي مهم مورد نياز را ثبت كرده و با استفاده از مونيتورهاي مختلف در اختيار افراد مورد نياز قرار مي دهند. اين مونيتورها در محلهاي زير نصب شده اند
  • روي پنل حفار
  • آفيس رئيس دستگاه
  • آفيس زمين‌شناس
  • آفيس مهندس گل
  • آفيس كمپاني‌من
نوشته شده در جمعه 18 بهمن 1392 توسط مدیر سایت
انتشار سامانه نظارت و بازرسی آدریان

نطر به تجربیات کسب شده در عرصه سامانه های مرکب از دستگاه های همراه و سرورهای وب، سامانه نظارت و بازرسی آدریان برای سازمان ها و ادارات پیشرو در فناوری تولید و به انتشار رسیده است.

در تمامی سازمان‌ها اعم از بالادستی و اجرایی همواره یکی از دغدغه‌های سازمان نظارت بر امور بوده و شیوه معمول جهت انجام این مهم که تشکیلات بازرسی می‌باشد، پر هزینه و با مشکلات عدیده‌ای همراه است. صحت و دقت این اطلاعات تا جایی برای سازمان حیاتی است که معمولا با تشکیلات موازی و یا چند سطحی، اقدام به بازرسی‌های مجدد و کنترل بازرسین و اطلاعات خود می‌نمایند. با در نظر گرفتن گسترش و میزان پراکندگی کارکردهای هر سازمان، نیاز روز افزون به نظارت بر نحوه عملکرد و بازرسی و فقدان امکانات و نرم افزار‌های کارآمد در این حوزه بیشتر جلوه‌گر می‌شود. سازمان‌هایی دارای تشکیلات و تاسیسات گسترده در محدوده وسیع جغرافیایی نیاز به استفاده از یک سامانه یکپارچه مرکزی را جهت کلیه فرآیندهای نظارتی و مدیریتی مبتنی بر موقعیت جغرافیایی هر روز بیشتر از گذشته احساس می‌کنند. سامانه نظارت و بازرسی آدریان پاسخی درخور به این نیاز حیاتی را بر مبنای جدیدترین ابزارها و زیرساخت‌های موجود در کشور عرضه می‌نماید.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه اختصاصی برنامه مراجعه فرمایید.

نوشته شده در شنبه 05 بهمن 1392 توسط مدیر سایت