نگهداری اسناد و مدارک در دنیای امروز تنها با انباشت کاغذ قابل انجام نیست. بسیاری از مدارک و اسناد در قالب های چند رسانه ای مثل تصاویر و فیلم ها و ... می باشند و حتی اطلاعات متنی نیز در صورت نگهداری در فرمت های کامپیوتری بسیار قدرتمند تر می گردند و امکاناتی از جمله استفاده مجدد از مطالب، جستجو در اسناد و ... را به شما خواهند داد.

سیستم مدیریت اسناد آدریان ابزاری قدرتمند جهت نگهداری انواع اطلاعات و اسناد سازمان می باشد. سیستم امکاناتی جهت تعریف پرونده ها که در واقع دسته بندی اطلاعات موجود در شرکت می باشند فراهم می نماید. این دسته بندی ها در سطوح نامحدود قابل تکرار بوده و نهایتا درختواره ای از موضوعات اطلاعات موجود در شرکت به دست می دهند.

کلیه مستندات شرکت پس از تبدیل به اطلاعات کامپیوتری از طریق تایپ، اسکن، ضبط صدا و تصویر و... در این پرونده ها دسته بندی و ذخیره خواهند گردید. همچنین برای هر مستند امکان درج اطلاعات جانبی در سیستم قرار داده شده که در جستجو و دسته بندی و همچنین ردگیری تغییرات مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر اطلاعات جانبی دیده شده در سیستم، امکاناتی برای درج برچسب های اطلاعاتی توسط کاربران برای مستندات وجود دارد که به تشریح محتوای مستند پرداخته و مانند اطلاعات جانبی سیستمی در جستجو و دسته بندی مستندات قابل استفاده می باشند.

مزیت معماری

سیستم مدیریت اسناد آدریان دارای ویژگی های ممتازی در معماری خود می باشد که دسترسی به اطلاعات آن را در سطحی بسیار گسترده و به سادگی فراهم می آورد. این نرم افزار کاملا تحت وب بوده و بنابراین در صورت ارائه دسترسی از طریق اینترنت در هر نقطه از جهان و هر ساعت از شبانه روز افرادی دارای دسترسی لازم باشند می توانند به اسناد و اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. علاوه بر این امکان مشاهده گزارشات و کار با سیستم را با هر وسیله مانند تلفن های همراه پیشرفته، تبلت ها و انواع رایانه های شخصی فراهم می نماید.

مزیت کاربری

سیستم مدیریت اسناد آدریان دارای امکاناتی جهت ارائه آنلاین فرمتهای مختلف اسناد می باشد. این ویژگی سبب می گردد تا نیاز کاربران به داشتن نرم افزارهای متعدد لازم برای مشاهده انواع اسناد کاهش یابد و همچنین در مواردی به جای دریافت یک فایل حجیم برای مشاهده قسمتی از آن می توان تنها بخش مورد نظر را با امکان مشاهده سیستم بدون دانلود فایل به انجام رساند. در ادامه به این فرمت ها اشاره گردیده است.
اکثر فرمت های متداول فایل های متنی و صفحه گسترده
پشتیبانی از نمایش آنلاین فایل PDF
اکثر فرمت های متداول فایل های عکس، صوتی و تصویری

برخی ویژگی های سیستم

نگهداری سوابق و نسخه های مختلف هر سند
دسترسی به هر پوشه یا سند برای یک کاربر یا گروه کاربران قابل تعریف است
قابلیت تبدیل یک پوشه به گالری تصاویر که در این صورت نحوه نمایش آن با پیش نمایش تصاویر خواهد بود
ثبت و پیگیری کلیه عملیات کاربران مانند ورود و خروج، ویرایش پوشه ها و اسناد یا تغییر نسخه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.