شرکت آدریان سامانه نوین با تکیه بر تجارب و سوابق بنیان‌گذاران خود در سال 1391 رسما ثبت گردیده و در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شروع به فعالیت نموده است. موضوع اصلی فعالیت شرکت در مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای کاربردی برای سازمان‌ها و صنایع می‌باشد. همچنین این شرکت در راستای تامین رضایت مشتریان و تسهیل امور راه‌اندازی و یکپارچه‌سازی سامانه‌های خود امکانات ارائه راهکارهای جامع و تامین زیرساخت‌های سخت‌افزار و شبکه مورد نیاز را فراهم نموده است.

 

حوزه‌های کاری

سامانه‌های مدیریت اطلاعات (MIS)

با وجود گستردگی زیاد و تنوع طیف نرم افزارهای سازمانی اکثریت قریب به اتفاق آنها به دسته سامانه های مدیریت اطلاعات تعلق دارند. سامانه های مدیریت اطلاعات شامل فرم هایی جهت درج اطلاعات، فرم هایی جهت ویرایش و بازبینی اطلاعات و گزارشاتی در سطوح مختلف جهت تجمیع، گروه بندی، مقایسه و... اطلاعات می باشند. از جمله این سامانه ها می توان به نرم افزارهای اتوماسیون اداری، مالی، انبار، فروش، پرسنلی و بسیاری دیگر اشاره نمود.

‌سامانه های پایشگر صنعتی (Monitoring)

در صنایع مختلف با ورود ابزارهای الکترونیکی و پیوستگی آن با سازکارهای مکانیکی همه روزه شاهد افزایش کارایی ماشین آلات و هوشیاری نسبت به عملیات جاری هستیم. افزونه ها و حسگرهای الکترونیکی ماشین آلات اطلاعاتی از جمله شاخصه های کمی کار انجام شده، شاخصه های کیفی کار و همچنین اطلاعاتی در مورد صحت عملکرد و وضعیت دستگاه را جمع آوری می نمایند. همچنین بسیاری از ماشین آلات امکان برنامه ریزی و یا دریافت دستورات موردی را از طریق افزونه های الکترونیکی خود فراهم می آورند. سامانه های پایشگر صنعتی آدریان با تجمیع اطلاعات از افزونه های الکترونیکی ماشین آلات مختلف کارگاه امکانات بسیار گسترده ای در راستای پایش و مدیریت کارگاه فراهم می آورند.

سامانه اطلاعات جغرافیایی (GIS)

بررسی پراکندگی جغرافیایی اتفاقات و اطلاعات همواره یکی از منابع مفید و موثر در تصمیم گیری های کلان می باشد. تخصیص اطلاعات به یک موقعیت یا منطقه جغرافیایی و ناحیه بندی و انتقال و انطباق نقشه های موجود از آن حوزه مکانی می تواند در تفسیر اطلاعات موجود کمک شایانی نماید. همچنین ارائه تصویر اطلاعات بر روی نقشه یکی از بهترین راه های درک اطلاعات و انتقال سریع مطلب می باشد. سامانه اطلاعات جغرافیایی آدریان با هدف تجزیه و تحلیل اطلاعات با در نظر گرفتن پراکندگی آن سعی در تامین راهکاری ساده برای بهبود کیفیت اطلاعات پراکنده سازمان ها دارد.

سامانه های دستگاه های همراه (Mobile)

سامانه های مبتنی بر دستگاه های همراه مانند گوشی موبایل و تبلت همواره کاربردی ترین راهکارهای جمع آوری اطلاعات پراکنده و در محل های موقتی و یا سیار به شمار می آیند. که در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی های سخت افزاری و کاهش هزینه دستگاه های قابل حمل و کارامد این ابزارها در میان سازمان های کوچک و بزرگ و عموم مردم از محبوبیت بسزایی برخوردار گردیده اند. شرکت آدریان سامانه نوین جهت توسعه فعالیت خود در این حوزه ی رو به رشد و پاسگویی مناسب و به موقع به نیاز و تقاضای مشتریان خود اقدام به توسعه سیستم های مبتنی بر دستگاه های همراه نموده است.

قابلیت‌های فنی

تحلیل، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی نرم‌افزار

تحلیل و طراحی نرم‌افزارهای گسترده سازمانی
طراحی و پیاده سازی نرم‌افزارهای تخصصی
پیاده سازی کامپوننت ها و ماژول های نرم افزاری
پشتیبانی و بهینه سازی سیستم های نرم افزاری موجود

تکنولوژی‌ها و چارچوب‌های پیاده‌سازی

تسلط بر مجموعه.net Framework  شامل: C#, ASP.net, WinForms, WPF, WCF, MVC
تسلط بر چارچوب توسعه سیستم مطرح: DotNetNuke
تسلط بر اجزا برنامه نویسی WEB 2 شامل: CSS3, HTML5, AJAX, Javascript, Jquery
تسلط بر برنامه‌نویسی موبایل: Android, J2ME
تسلط بر پایگاه‌داده شامل: Oracle, SQL Server, SQLite
آشنایی با بسیاری محیط‌ها و ابزارهای دیگر توسعه نرم‌افزار مانند: J2EE, Eclipse, netBeans, MySQL, Mono