سامانه جامع میادین میوه و تره‌بار تهران
سامانه جامع میادین یکی از پروژه‌های منحصر به فرد این شرکت می‌باشد که در سال 1392 آغاز گردیده و همچنان در حال توسعه و پشتیبانی می‌باشد. این سامانه مشتمل بر ده‌ها ماژول در حوزه‌های مدیریت میادین، ابلاغ نرخ مصوب، مدیریت نمایشگرها، بخش‌هایی از پرتال سازمانی، ارزیابی عملکرد، مدیریت زنجیره تامین، آزمایشگاه و نظارت بهداشتی، تحلیل اطلاعات، داشبورد هوش تجاری BI و... می‌باشد. شاخص‌ترین ماژول این مجموعه کنترل فروش است که با اتوماسیون و اتصال ترازوها به شبکه و دریافت بی‌واسطه و آنلاین اطلاعات فروش به انجام رسیده‌ و از ابتدای سال جاری عملیاتی شده‌است. گام آتی در این سامانه تجهیز صندوق‌های فروشگاهی و تبدیل غرف بازرگانی به فروشگاهی خواهد بود.
نوشته شده در دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 توسط مدیر سایت
سامانه نگهداشت المان‌های شهری تهران
جدیدترین و بزرگترین پروژه این شرکت می‌باشد که مشتمل بر ثبت و نگهداشت اطلاعات صدها هزار المان شهری تهران و نیز گزارشات متعدد نصب، تعمیر و نگهداری آن‌ها می‌باشد. این پروژه از ابتدای سال 1396 با تکیه بر تحقیقات چهار ساله علمی مشترک شهرداری تهران و معاونت پژوهشی دانشگاه علم و صنعت آغاز گردیده‌است. در حال حاضر با راه‌اندازی اولیه بخش‌هایی از سامانه به صورت پایلوت در تیر ماه، نزدیک به هفتاد هزار عملیات مختلف بر روی المان‌های شهری تهران در سامانه ثبت و گردش‌کار آن‌ها در مراتب انجام می‌باشد. این سامانه پس راه‌اندازی کامل گسترده‌ترین سامانه‌ مدیریت شهری تهران و پروژه‌ای مطرح در منطقه و جهان می‌باشد.
نوشته شده در جمعه 22 اردیبهشت 1396 توسط مدیر سایت
سامانه اتوماسیون سازمان ورزش
در سال 1395 سازمان ورزش شهرداری تهران که متولی بیش از 200 مجموعه ورزشی در سطح شهر تهران می‌باشد تصمیم به اتوماسیون و یکپارچه‌سازی اطلاعات مجموعه‌های خود گرفت. طی شناخت و بررسی شرکت آدریان مقرر شد سامانه‌های مستقلی در هر مجموعه نصب و با رویکرد سرویس‌گرا اطلاعات به سرور مرکزی انتقال یافته و سیاست‌گذاری، کنترل و گزارشگیری به صورت جامع در سامانه مرکزی به انجام رسد. در اواخر سال گذشته اولین مجموعه به صورت پایلوت راه‌اندازی شده و با عنایت به توفیق حاصله اکنون بیش از 40 مجموعه راه‌اندازی یا در آستانه راه‌اندازی و تجهیز می‌باشند. صدور کارت‌های RF برای ورزشکاران و کنترل ورودی‌ها و یکپارچگی با کارت‌های اعتباری و کارت رفاه پرسنل شهرداری از نقاط قوت سامانه به شمار می‌روند.
نوشته شده در چهارشنبه 11 اسفند 1395 توسط مدیر سایت
سامانه طرح ترافیک تهران
شرکت آدریان سامانه نوین از سال 1394 به عنوان پیمانکار سامانه صدور مجوز تردد در محدوده طرح ترافیک تهران به منظور بازنویسی منعطف‌تر سامانه قدیم و نیاز شهر تهران به اعمال سیاست‌های جدید ترافیکی برگزیده شد. شرکت آدریان از زمان تحویل پروژه نسبت به تحلیل خواسته‌های سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اقدام نموده و به سرعت راهکار جدید به مرحله تولید رسیده و در سال 1395 جایگزین گردید و در حال حاضر سالیانه شش میلیون مراجعه شهروندان را پاسخگو می‌باشد. همچنان این شرکت در حال افزودن امکاناتی به سامانه بوده و اخیرا بخش ساماندهی موتور سیکلت‌ها به بهره‌برداری رسیده و به زودی ساماندهی تردد کامیون‌ها در سطح شهر تهران نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.
نوشته شده در شنبه 20 آذر 1395 توسط مدیر سایت
سامانه مدیریت پروژه‌های اتاف
همه ساله صدها پروژه در سطح شهر تهران اجرا می‌گردد در مواردی گستردگی پروژه‌ها به حدی‌ست که میتواند بافت و فرهنگ منطقه‌ای از شهر را تغییر دهد. در چنین مواردی پروژه‌های تحقیقاتی تحت عنوان اتاف (ارزیابی تاثیرات فرهنگی و اجتماعی) توسط متخصصین امر به انجام رسیده و اصطلاحا جهت کاربست در پروژه‌های گسترده مبنا قرار می‌گیرند. سامانه مدیریت پروژه‌های اتاف از اوایل سال 1392 از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران به شرکت آدریان سپرده شده و در همان سال به بهره‌برداری رسیده و تا امروز صدها پروژه و پیمانکار در این مجموعه را ساماندهی نموده‌است. این پروژه مشتمل بر بانک اطلاعات و سوابق پیمانکاران و ناظرین علمی، بانک پروژه‌های شهری تهران، نیازسنجی و تعیین نیاز به اتاف، مدیریت پروژه، گردش‌کار، بانک مستندات، گزارش‌ساز پویا و داشبورد می‌باشد.
نوشته شده در دوشنبه 30 آذر 1394 توسط مدیر سایت
سامانه مدیریت پروژه‌های عمرانی پل‌های سواره‌رو تهران
اواخر سال 1391 شرکت یادمان سازه از مهمترین شرکت‌های عمران شهری ایران و پیمانکار اصلی پروژه‌های برج میلاد، شهر آفتاب و پل‌های سواره‌رو پایتخت تصمیم به اتوماسیون فرایند مدیریت پروژه خود گرفت. با عنایت به وجود قریب به 600 پل سواره‌رو تحت نظر این شرکت که دارای پروژه‌های ساخت و تعمیر و نگهداری هستند، اولویت شرکت مدیریت این پروژه‌ها بود. در سال 1392 با پایان ارزیابی‌ها و انجام توافقات تولید و استقرار پروژه آغاز و در سال 1393 به بهره‌برداری رسید. این پروژه در برگیرنده مدیریت شناسنامه سازه‌ها و پروژه‌ها، مدیریت پیمانکاران، مدیریت پروژه‌ها، ارزیابی، مدیریت مستندات، اتوماسیون ارتباطات، کارتابل، نقشه مکان‌محور GIS و غیره بوده و همچنان در حال توسعه و پشتیبانی توسط این شرکت می‌باشد و نرم‌افزار اندروید برای کاربران مقیم در سایت در حال توسعه بوده و به زودی به سامانه افزوده می‌گردد.
نوشته شده در دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 توسط مدیر سایت
سامانه پایشگر حفاری نفت و گاز
در سال 1391 شرکت آدریان همکاری خود در تامین راهکار اتوماسیون فرایند حفاری نفت و گاز شرکت ملی حفاری ایران را آغاز نموده و مجموعه‌ای از نرم‌افزارها را برای آن شرکت تولید نمود که به دلیل دانش ویژه حفاری ماه‌ها صرف شناخت و تحلیل علمی موضوع با همکاری دانشگاه چمران گردیده‌است و نرم‌افزاری منحصر به فرد در کشور و مطرح در سطح جهانی با عنوان پایشگر حفاری نقطه عطف این پروژه می‌باشد. سامانه پایشگر با اتصال به سنسورهای دکل حفاری و محاسبات پیچیده هزاران پارامتر در پروسه حفاری را محاسبه و کنترل می نماید، که از سال 1392 در دکل‌های حفاری خشکی و دریا به کار گرفته شده است.
نوشته شده در چهارشنبه 11 دی 1392 توسط مدیر سایت