بررسی پراکندگی جغرافیایی اتفاقات و اطلاعات همواره یکی از منابع مفید و موثر در تصمیم گیری های کلان می باشد. تخصیص اطلاعات به یک موقعیت یا منطقه جغرافیایی و ناحیه بندی و انتقال و انطباق نقشه های موجود از آن حوزه مکانی می تواند در تفسیر اطلاعات موجود کمک شایانی نماید. همچنین ارائه تصویر اطلاعات بر روی نقشه یکی از بهترین راه های درک اطلاعات و انتقال سریع مطلب می باشد. سامانه اطلاعات جغرافیایی آدریان با هدف تجزیه و تحلیل اطلاعات با در نظر گرفتن پراکندگی آن سعی در تامین راهکاری ساده برای بهبود کیفیت اطلاعات پراکنده سازمان ها دارد.

تهیه و تامین اطلاعات جغرافیایی

بدون شک در راه‌اندازی سامانه اطلاعات جغرافیایی اولین و مهمترین گام تهیه نقشه‌ها و اطلاعات جغرافیایی مورد نیاز است. لذا شرکت آدریان سامانه نوین اقدام به تخصیص منابع و تیم تخصصی جهت فعالیت در این زمینه نموده است و در این راستا خدماتی از قبیل:
تامین نقشه پایه از منابع موثق و بروز
تامین اطلاعات جغرافیایی موجود و قابل استناد
تنظیم و تولید اطلاعات اختصاصی مشتری مانند بخش‌بندی و نام گزاری‌های خاص
پردازش اطلاعات بدست آمده و تولید نتایج شهودی

تولید نرم‌افزار مبتنی بر اطلاعات جغرافیایی

جهت تامین هرچه بهتر نیاز مشتریان تیم فنی شرکت آدریان سامانه نوین توسعه محیط‌های پردازش اطلاعات جغرافیایی موجود را از طریق ترکیب و تکمیل آن‌ها با نرم‌افزارهای تولید شده توسط شرکت را به عنوان بهترین و منعطف‌ترین راهکار مورد توجه قرار داده است. ترکیب حاصل سطوح نا محدودی از کارایی را در اختیار مشتریان قرار داده و امکان هر گونه بهره‌برداری از اطلاعات موجود را فراهم می‌نماید. از جمله بهترین کاربردهای این ترکیب افزودن آن به سامانه‌های همراه و ایجاد یک نقشه اطلاعاتی همراه و در دسترس اپراتور یک نرم‌افزار سیار می‌باشد.