سامانه های مبتنی بر دستگاه های همراه مانند گوشی موبایل و تبلت همواره کاربردی ترین راهکارهای جمع آوری اطلاعات پراکنده و در محل های موقتی و یا سیار به شمار می آیند. که در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی های سخت افزاری و کاهش هزینه دستگاه های قابل حمل و کارامد این ابزارها در میان سازمان های کوچک و بزرگ و عموم مردم از محبوبیت بسزایی برخوردار گردیده اند. شرکت آدریان سامانه نوین جهت توسعه فعالیت خود در این حوزه ی رو به رشد و پاسگویی مناسب و به موقع به نیاز و تقاضای مشتریان خود اقدام به توسعه سیستم های مبتنی بر دستگاه های همراه نموده است.

میز کار همراه

نظر به بهبود پوشش اینترنت بر روی بستر تلفن همراه (GPRS) توسط اپراتورهای کشور و امکان اعتماد نسبی به این خدمات و نیز همه گیر شدن اینترنت بی سیم در مکان های عمومی و منازل طرح میز کار همراه به عنوان ایده ای برتر در دستورکار شرکت آدریان سامانه نوین قرار گرفت. تیم فنی شرکت با اشراف بر این امکانات جدید و نوآوری خلاق خود طرح میز کار همراه را جامع عمل پوشانده و در حال حاضر امکان توسعه هر کارکرد قابل ارائه به صورت آنلاین و آفلاین را فراهم نموده اند.

اندروید

گوشی ها و تبلت های دارای سیستم عامل اندروید به علت کارایی مناسب و در دست داشتن اکثریت بازار این قبیل دستگاه ها در کشور در کانون توجه مشتریان ما و در نتیجه تیم فنی آدریان سامانه نوین قرار دارند. توسعه سیستم های مبتنی بر اندروید و به کارگیری حداکثری توان نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه ها هدفی بود که با تلاش و تحقیق تیم فنی شرکت به آن نایل شدند و این تسلط در راستای پاسخگویی به نیازهای مشتریان شرکت به بهترین وجه ممکن به کار گرفته شده است.

ویندوز موبایل، اپل و جاوا

تولید نرم افزار برای پلت فرم های به غیر از اندروید با توجه به اطلاعات فنی شرکت آدریان سامانه نوین مقدور می باشد که به دلیل عدم درخواست بازار هدف در حال حاضر این تکنولوژی ها مورد تکیه نمی باشند. امکان تولید به سفارش مشتری در این پلتفرم ها قابل مذاکره و امکان سنجی است.

نقشه و مکان یابی

ماهیت سیار این گونه دستگاه ها قابلیت فوق العاده ای است که با مدد قرارگیری نقشه و مکان یابی به اوج کارایی خود می رسد. جمع آوری اطلاعات پراکنده با لحاظ مکان دقیق و زمان دقیق مشاهده ارزش و اعتباری دو چندان برای اطلاعات به همراه دارد. شرکت آدریان سامانه نوین با داشتن تجارب قبلی در زمینه سامانه های اطلاعات جغرافیایی و ترکیب آن با دانش به کارگیری دستگاه های همراه توانسته است این مهم را محقق و ارزشی دوچندان برای اطلاعات جمع آوری شده توسط مشتری ایجاد نماید.

محصولات ما

محصولات شرکت آدریان سامانه در ارتباط با سامانه های همراه عمدتا به صورت به کارگیری این دستگاه ها در کنار یک پایگاه مرکزی اطلاعاتی است. و بر جمع آوری اطلاعات و پردازش های روزمره ی آن از طریق دستگاه های سیار تکیه دارد. اطلاعات جمع آوری با انتقال به سامانه های مدیریت اطلاعات امکان تجمیع و پردازش های حجیم تر را دارا می باشند از جمله نمونه های این سامانه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.
سامانه نظارت و بازرسی آدریان (بازرسی از اماکن، تاسیسات و جمع آوری اطلاعات)
سامانه فروش مویرگی آدریان
سامانه پخش، ثبت سفارش و فروش همراه نسخه حرفه ای (فاکتور جیبی پلاس)
سامانه پرسش نامه و نظرسنجی همراه