با وجود گستردگی زیاد و تنوع طیف نرم افزارهای سازمانی اکثریت قریب به اتفاق آنها به دسته سامانه های مدیریت اطلاعات تعلق دارند. سامانه های مدیریت اطلاعات شامل فرم هایی جهت درج اطلاعات، فرم هایی جهت ویرایش و بازبینی اطلاعات و گزارشاتی در سطوح مختلف جهت تجمیع، گروه بندی، مقایسه و... اطلاعات می باشند. از جمله این سامانه ها می توان به نرم افزارهای اتوماسیون اداری، مالی، انبار، فروش، پرسنلی و بسیاری دیگر اشاره نمود.

چارچوب تولید نرم افزار آدریان (Adrian Framework)

شرکت آدریان سامانه نوین با تولید چارچوب مورد نیاز جهت ایجاد  سامانه های مدیریت اطلاعات امکان تولید و عرضه بسته های گوناگون نرم افزاری در این زمینه را فراهم نموده است. چارچوب سازنده سامانه های مدیریت اطلاعات آدریان امکان ایجاد نرم افزارهای تحت وب با استانداردهای بالای کیفی و یکپارچگی کامل را فراهم می آورد. از جمله مزایای این نرم افزارها می توان به موارد زیر اشاره نمود.
تولید و اعمال تغییرات در نرم افزار سریع و بسیار کم اشکال می باشد.
به وجود آمدن فرم های متحدالشکل که موجب سادگی کار با سیستم و آموزش آن می گردد.
استانداردسازی فرایندها که به حصول اطمینان از انجام صحیح عملیات می انجامد.
امکان تعریف دسترسی در حد جزیی ترین بخش های سیستم.
امکان تعریف روال ها و گردش کار های خاص سازمان.
امکان دسترسی به سیستم از تمامی نقاط شبکه و در صورت برقراری ارتباط ارائه سرویس بر روی اینترنت.
امکان مشاهده سیستم برروی بسترها و دستگاه های مختلف مانند انواع ویندوز، لینوکس، موبایل ها و تبلت های اپل و اندروید و غیره.
و...

محصولات ما

شرکت آدریان سامانه نوین سوابق متنوعی در طراحی و تولید انواع  سامانه های مدیریت اطلاعات دارا می باشد و کادر فنی شرکت تجربیات ارزنده از همکاری در پروژه های مختلف در اختیار دارند. نمونه هایی از بسته های نرم افزاری مدیریت اطلاعات تولید شده در آدریان سامانه نوین عبارتند از:

سامانه مدیریت تعمیرات و نگهداری سازه های شهری
نرم افزار مدیریت پروژه آدریان
نرم افزار مدیریت اسناد آدریان
نرم افزار مدیریت انبار آدریان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.